Očarujúci nábytok – ako na to?

Glamour je jedným z najkontroverznejších štýlov interiérového dizajnu. Niektorí ho považujú za synonymum gýča, iní ho považujú za najplnšiu formu elegancie a šiku. Nikto mu však nezostáva ľahostajný. Už nejaký čas glamour štýl opäť dobýva svet interiérového dizajnu. Ako vytvoriť očarujúci byt?

Glamour je jedným z najkontroverznejších štýlov interiérového dizajnu. Niektorí ho považujú za synonymum gýča, iní ho považujú za najplnšiu formu elegancie a šiku. Bezpochyby mu nikto nezostáva ľahostajný. Už nejaký čas glamour štýl opäť dobýva svet interiérového dizajnu. Ako vytvoriť očarujúci byt?

Ako dosiahnuť očarujúci štýl?

Žiar, šarm, elegancia – to sú najdôležitejšie črty glamour štýlu. Vyznačuje sa eklekticizmom, teda spojením moderny s klasikou a minimalizmu s nádherou. V tejto súvislosti je mimoriadne dôležitý výber materiálov a textúr – trblietavé, ťažké, so sýtymi farbami (primárne sú v cenách rôzne odtiene ružovej a fialovej, bordovej, fľaškovozelenej, ale aj zlatej a striebornej). Očarujúci nábytok je na druhej strane skutočným pokladom. Nie je to o zaprataní priestoru množstvom nábytku. Glamour je o zdôraznení jedného alebo dvoch jedinečných prvkov. Čo si vybrať? Obľúbené sú rôzne druhy prešívaných lavíc, pekne upravené konferenčné stolíky, pohodlné kreslá čalúnené mäkkým materiálom. To všetko by mali dopĺňať štýlové doplnky – závesy, dizajnové lampy, atmosférické sviečky, zdobené vázy.

Navrhujeme okrem iného nábytok, ktorý sa dokonale hodí ku glamour štýlu. Ak chcete dosiahnuť efekt palácovej elegancie vo svojom dome či byte pomocou atraktívneho nábytku – sme vám k dispozícii. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou, ktorá je k dispozícii na webovej stránke, a kontaktujte nás.

Udostępnij

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter
Udostępnij na Linkdin
Udostępnij na Pinterest

Dodaj komentarz