Dodávka nábytku

Doručenie Galleo

Spoločnosť Galleo je služba ponúkaná za poplatok pre konkrétnu oblasť Poľska podľa cenníka na mape. Náš nábytok dodávame do každého kúta Poľska. Tovar je dodávaný výhradne našimi dopravnými prostriedkami, takže máte istotu, že dostanete nepoškodený kus nábytku.

V rámci služby zabezpečujeme dopravu, asistenciu vodiča pri privezení nábytku, umiestnení nábytku na uvedené miesto – DODÁVKA NEZAHŔŇA MONTÁŽ NÁBYTKU. Zákazníka kontaktujeme vždy 2-3 dni pred plánovaným doručením, aby sme si dohodli vhodný termín a čas doručenia. Ide o sumu celej objednávky bez ohľadu na počet objednaného nábytku.

Osobný odber

Osobný odber nábytku je možný od pondelka do soboty v sídle firmy v Kalwarii Zebrzydowska. Odber nábytku si prosím dohodnite telefonicky aspoň deň vopred.

Preprava kuriérom

Doručenie kuriérom je služba ponúkaná za poplatok po individuálnom nacenení drobného nábytku ako sú: lavice, taburetky, truhlice, čalúnené panely a pod. 

Doručovanie sa uskutočňuje od pondelka do piatku od 8:00 do 18:00. Kuriér má pri zadávaní objednávky uvedené kontaktné číslo a presnú adresu a zákazník má prístup do systému sledovania zásielok cez webovú stránku prepravcu poskytnutím od nás prijatého čísla prepravného listu.

Ide o bezpečnú a veľmi rýchlu formu dodania, ktorá sa zvyčajne realizuje do 1-2 pracovných dní od dátumu expedície nábytku zo skladu Galleo.