Ekologická koža

Kolekcia Bugatti predstavuje najbližší typ koženého odlesku ku klasickému. Tento materiál dokonale imituje pravú kožu, vďaka čomu vyzerá úchvatne. Navyše je vodeodolný a ľahko sa udržiava. Odstránenie aj problematických povrchov (víno, fixky, atrament, cviklová šťava) nie je výzvou ani ťažkosťami. Stačí použiť mäkkú bavlnenú handričku a ľahko pripraviteľný domáci roztok (riešenie na náročnejšie škvrny).
Ekologická koža Florence patrí medzi tie novšie dostupné na trhu. Koža je vodeodolná, čo jej dáva v niektorých aplikáciách výhodu oproti prírodnej koži, no na druhej strane je úplne nepriepustná pre vzduch, čo je nevýhoda. Najlepšie funguje na nerovnom povrchu (nepravidelné tvary) vďaka svojej rozťažnosti. Florence má tiež vysokú odolnosť proti oderu. Aj pri intenzívnom používaní povrchu máte záruku, že pokožka zostane nezmenená.

 

Máte problém s výberom ekologickej kože? Zaujíma vás, ako daná farba vyzerá v skutočnosti alebo či sa hodí k dizajnu interiéru?

Zavolajte alebo napíšte e-mail a objednajte si bezplatné vzorky.

Pred zadaním objednávky Vám môžeme poslať vzorky látok, ekologických či prírodných koží a farieb dreva, ktoré ponúkame. Vo svojom e-maile uveďte:

– približné farby vzoriek
– presná dodacia adresa
– podrobnosti o osobe, ktorej máme poslať
– telefónne číslo