Materiály a vzorky

Casablanca

Poťahové látky zo série Casablanca sú klasické velúrové materiály. Sú výnimočne mäkké, vďaka čomu sú ideálnym produktom na kreslá, stoličky a lavice. Okrem toho sú veľmi odolné a odolné voči oderu a roztrhnutiu. Casablanca je látka vyrobená technológiou Cleanaboo, ktorá obmedzuje absorpciu vody. Vďaka tomu je materiál mimoriadne praktický. Rozliata tekutina neprenikne do látky, a preto sa dá ľahko odstrániť.

French Velvet

Látky z kolekcie French Velvet sú na dotyk veľmi príjemné plyšové poťahové látky. Široká škála farieb vám umožňuje vybrať si materiál podľa vašich potrieb. Živé farby vyzerajú zaujímavo na prešívanom nábytku, ako sú stoličky, lavice a taburetky. Zamat a zlato alebo striebro sú perfektnou kombináciou. Ak aj vás zvádza ušľachtilý tón zamatového čalúnenia, smelo do toho a zakomponujte túto látku do jedinečného dizajnu vašej obývačky.Last

Predstavujeme LAST, modernú zamatovú poťahovú látku určenú na prešívané kreslá, lavice, taburetky a pod. Vďaka potlačenému povrchu, zníženému tieňovaniu a pútavým farbám je kolekcia tejto látky nevyhnutnosťou v každej módnej domácnosti. Navyše je impregnovaný našou vodeodolnou technológiou WATER PROOF, takže zostane čistý a farebný po celé roky. Či už hľadáte elegantný a moderný dizajn alebo niečo odvážnejšie a pútavejšie, LAST vám to pomôže.

My Velur

Predstavujeme MY VELUR, modernú velúrovú poťahovú látku určenú na čalúnené stoličky a iný bytový nábytok. S potlačeným povrchom, zníženým tieňovaním a pútavými farbami je MY VELUR nevyhnutnosťou v každej módnej domácnosti. Navyše je impregnovaný vodeodolnou technológiou WATER PROOF, takže zostane čistý a farebný po celé roky. Či už hľadáte novú pohovku alebo stoličky, alebo len chcete osviežiť tú, ktorú už máte, MY VELUR je tou správnou voľbou. Tak neváhajte a vyberte si MÔJ VELUR – nebudete sklamaní!

Prestige

Látky Prestige, podobne ako tie zo série Casablanca, boli vyrobené technológiou Cleanaboo, ktorá obmedzuje absorpciu vody materiálom (tekutina kondenzuje a ľahko sa odstraňuje). Prestíž zákazníci oceňujú predovšetkým pre jej krásu a všestrannosť. Je to chameleónová látka – jej odtieň sa mierne mení v závislosti od uhla pohľadu a perspektívy. Prestige je mäkký, príjemný na dotyk, no zároveň vysoko odolný voči oderu a roztrhnutiu.

Máte problém s výberom látky? Zaujíma vás, ako daná farba vyzerá v skutočnosti alebo či sa hodí k dizajnu interiéru?Zavolajte alebo napíšte e-mail a objednajte si vzorky zadarmo.
Pred zadaním objednávky Vám môžeme zaslať vzorky látok, ekologických či prírodných koží a farieb dreva, ktoré ponúkame. Vo svojom e-maile uveďte:

  • približné farby vzoriek
  • presná dodacia adresa
  • údaje o osobe, ktorej ju máme poslať
  • Telefónne číslo