Často kladené otázky

Naša firma vyrába nábytok podľa individuálnych potrieb zákazníka. Každý z našich produktov, ako sú taburetky, truhlice alebo lavice, stoly alebo spálne, je možné vyrobiť podľa pokynov zákazníka. Samozrejme, v nami navrhovaných možnostiach katalógu máme stále modely. Napriek tomu sme vždy otvorení očakávaniam našich zákazníkov.
Objednávky je možné zadávať telefonicky, aj keď je to najmenej pohodlný spôsob. Najlepšie je poslať správu e-mailom zaslaním e-mailu priamo s popisom toho, čo chcete kúpiť. Pri zadávaní objednávky uveďte nasledujúce údaje: – model nábytku (meno, fotografia alebo odkaz na položku) – množstvo – farba látky, farba farbenia, model nohy – typ doplnku (prešívanie kryštálmi alebo gombíkmi, klepadlo, špendlíky, ozdobná šnúrka, lakované do vysokého lesku atď.) – rozmery pred a po rozložení – ak je rozložený (platí pre stôl alebo lavicu) – výška sedadla od zeme (platí len pre barové stoličky) – adresa doručenia, údaje o objednávajúcej osobe a telefónne číslo Bez ohľadu na formu zadania objednávky vždy na spiatočnú adresu Objednávku so všetkými údajmi posielame e-mailom objednaný nábytok a objednávateľ (prípadne aj dizajn), a Uvádzame konečný odhad nákladov na celú objednávku.  
✉   furniture@galleo.pl
☎   666 950 000
☎   696 211 739
Na všetok náš nábytok poskytujeme záruku 24 mesiacov. Počas tohto dvojročného obdobia prijímame reklamácie, ktoré nám môžu byť zaslané e-mailom. K e-mailu pripojte aj fotografie, ktoré označujú problém. Odpoveď dostanete e-mailom alebo telefonicky do 14 dní.
Podmienky pre jednotlivé typy nábytku sú uvedené nižšie. Pri zadávaní objednávky môžete uviesť aj konkrétny dátum, do ktorého má byť objednávka dokončená, ak je tento čas dlhší ako nižšie uvedený čas:
    • pre stoly a príručné stolíky 3 – 5 týždňov
    • pre stoličky, stoličky a kreslá 2 – 5 týždňov
    • pre lavičky, čalúnené panely 1-2 týždne
    • pre pufy, truhlice, prešívané panely 2-3 týždne
*neplatí pre obdobie okolo Vianoc, Nového roka a Veľkej noci – vtedy sa tento čas predlžuje, o čom sú zákazníci informovaní. K miernemu predĺženiu termínov dochádza aj počas letných prázdnin na prelome júla a augusta.
Vždy sa snažíme zákazníkov informovať, ak má niečo zásadný vplyv na cenu. Pri výbere medzi klasickými dyhami, teda farbami buk, cena zostáva nezmenená. Pri výbere dubovej dyhy sa cena môže zmeniť. Cena sa zmení aj v prípade, že sa namiesto dyhovaného vyhotovenia (v navrhovanom základnom vyhotovení) rozhodnete pre výrobu nábytku vo vysokolesklom lakovanom vyhotovení. Naši zamestnanci vás budú o tomto rozdiele informovať. Pri výbere látky alebo ekologickej kože z našich kolekcií sa cena nezmení.

Pred zadaním objednávky Vám môžeme zaslať vzorky látok, ekologických či prírodných koží a farieb dreva, ktoré ponúkame. Vo svojom e-maile alebo textovej správe uveďte:

– približné farby vzoriek

– presná dodacia adresa

– údaje o osobe, ktorej ju máme poslať

– Telefónne číslo

– emailová adresa

 

☎   666 950 000

☎   696 211 739

✉   nábytok@galleo.pl

Firemná dodávka Galleo je služba, ktorá sa ponúka za poplatok pre konkrétnu oblasť Poľska podľa cenníka na mape. Náš nábytok dodávame do každého kúta Poľska. Tovar je dodávaný výhradne našimi dopravnými prostriedkami, takže máte istotu, že dostanete nepoškodený kus nábytku. V rámci služby zabezpečujeme dopravu, asistenciu vodiča pri pristavení nábytku, montáž, umiestnenie nábytku na uvedené miesto a odvoz obalov. Zákazníka kontaktujeme vždy 2-3 dni pred plánovaným doručením, aby sme si dohodli vhodný termín a čas doručenia. Ide o sumu celej objednávky bez ohľadu na počet objednaného nábytku.