Prírodná koža

Prírodná koža Madras je takzvaná koža s uzavretým lícom s razením Madras – je to jeden z najpopulárnejších druhov kože používaných v nábytkárskom priemysle. Po vyčinení sa koža podrobí procesu plnenia a brúsenia, aby sa povrch vyrovnal a vyhladil. Je určený aj na odstránenie niektorých defektov, ako sú zhrubnutie, škrabance či poštípanie hmyzom. Potom sa na kožu vtlačí matrica, ktorá dodáva tvári definovaný a jednotný vzhľad po celom povrchu. faktúra. Jednofarebná koža MADRAS je jednofarebne pigmentovaná a chránená impregnačným lakom proti oderu a vonkajším faktorom. Povrchová úprava môže byť matná alebo lesklá. Väčšina kože používanej na čalúnenie je koža MADRAS, pretože táto úprava umožňuje využiť mnohé z prirodzených vlastností kože a na druhej strane ju chráni pred účinkami každodenného používania.
Veľmi jemné a jemné. Perfektne sa hodí na nábytok. Má drobnozrnnú tvár, čiastočne korigovanú. Je to koža pigmentovaná jednou farbou. Vyrobené z vybraných surovín. Semianilínová koža, potlač podobná vzoru prírodného zrna, hrúbka 0,9 – 1,1 mm. Je mäkký a jemný na dotyk. Koža odhaľuje stopy a jazvy, čo poskytuje dôkaz o prirodzenom pôvode tohto druhu kože. Jeho jemné uchopenie a hladkosť dopĺňa luxusný vzhľad stoličiek a iného nábytku.

Máte problém s výberom prírodnej kože? Zaujíma vás, ako daná farba vyzerá v skutočnosti alebo či sa hodí k dizajnu interiéru?

Zavolajte alebo napíšte e-mail a objednajte si bezplatné vzorky.

Pred odoslaním objednávky vám môžeme poslať vzorky látok, ekologických či prírodných koží a farieb dreva, ktoré ponúkame. Do svojho e-mailu uveďte:

– približné farby vzoriek
– presná dodacia adresa
– podrobnosti o osobe, ktorej máme poslať
– telefónne číslo